O nás

Společnost Milan Černý - Sklotex plasty je s více než 30letou tradicí leaderem v oblasti vakuového tvarování plastů na českém i zahraničním trhu. Naším cílem je nabízet co nejširší služby v oblasti výroby produktů za použití technologie vakuového tvarování plastů. Nejvyšší odbyt realizujeme v oblasti automotive. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky s dlouholetou tradicí patří společnosti Bosch, Continental, Vitesco, TRW - Automotive, Denso a další.   

Ve vzájemných obchodních vztazích s našimi partnery, zaměstnanci a veřejností se od prvopočátku našeho podnikání řídíme profesionálními podnikatelskými pravidly. K těm řadíme především slušné a poctivé jednání, komunikaci, spolehlivost, důvěru a kvalitu. Věříme, že právě tyto hodnoty nám pomáhají k úspěchu v naší práci.

Individuální přístup

Produkty vyrábíme na klíč dle individuálních potřeb zákazníka. Každý projekt začíná zpracováním technického návrhu obalu nebo jiného výrobku. Po jeho schválení zákazníkem následuje výroba zkušebního dílu, který si zákazník vyzkouší, ověří kvalitu a požadované vlastnosti. V dalším kroku vyrábíme duralovou formu, na které sériové vyrábíme konečné produkty. Jedná se především o výrobu přepravních obalů pro zákazníky vyrábějící různé komponenty, které je potřeba bezpečně a přitom v přehledném množství přepravit od výrobce k odběrateli.

Technologie a kvalita

Náš výrobní park jsme sestavili výhradně z britských strojů značky Formech. Jejich kvalita, spolehlivost a technologická variabilita nám umožňuje efektivně    a rychle reagovat na nejrůznější požadavky zákazníků nejen v oblasti automobilového, elektrotechnického a zdravotnického průmyslu. Disponujeme rozlehlými výrobními a skladovacími prostory, které neustále rozšiřujeme a díky zastavěné výměře přes 2.300 m2 spolu s přilehlými pozemky nejsme kapacitně omezeni v dalším rozvoji.

Na základě vysoké poptávky po ESD blistrech jsme spolu s dodavatelem vyvinuli nový typ materiálu s nanočásticemi, který splňuje nejnáročnější požadavky a díky jeho zpracovatelnosti jsme zvýšili produkci o několik procent. Vyrábíme produkty v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků a neustále usilujeme o zvyšování jejich kvality. V roce 2005 společnost získala certifikaci kvality ISO 9001, kterou vnímáme jako standard. Každým rokem zlepšujeme kvalitu prostředí, ve kterém pracujeme, výrobní procesy a technologie tak, abychom byli rychlejší a o krok před konkurencí.

Sklotex-Plasty

Katalog

Certifikát kvality

ISO 9001-2001

Reference

Kde nás najdete

Sklotex-Plasty

Sklotex-Plasty

Lipská 251
517 21 Týniště nad Orlicí

Tel.: +420 494 377 228
Tel./fax: +420 494 371 395
E-mail: info@sklotexplasty.cz

Napište nám