Technické a ostatní výlisky

Technické výlisky vyrábíme tzv. na tělo jakémukoli nářadí, stroji či zařízení. Smyslem použití plastových materiálů na kryty je především snížení hmotnosti pracovního či výrobního předmětu. Zakázky na výrobu krytů zpracováváme od návrhu, přes technickou dokumentaci, doporučení materiálu po výrobu včetně finální povrchové úpravy.

Naše technické výlisky nacházejí uplatnění především v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu, kde nahrazují kovové (zpravidla hliníkové) díly.
Na přání zpracujeme též grafickou vizualizaci zakázky ve 3D.

Výhodou technických výlisků je jejich mimořádná odolnost vůči elektrickému průrazu, nízká tepelná roztažnost a rozměrová stálost. Ve srovnání s hliníkovými mají plastové technické výlisky nižší výrobní náklady.

Ostatní blistry

Nezbytnou součástí každého výrobku, který je distribuován do obchodní sítě, je obal. Do plastového obalu zabalíme jakýkoliv výrobek v požadovaném množství, a to od návrhu až po realizaci. Vyrábíme i výlisky pro podporu prodeje např. obaly na kosmetiku, prodejní stojánky, světelnou reklamu a další. Vše na míru dle přání zákazníka. Na požádání navrhneme a zpracujeme obalový design výrobku.

Všechny typy plastových materiálů, ze kterých výlisky vyrábíme, jsou recyklovatelné.

Sklotex-Plasty Sklotex-Plasty

Kde nás najdete

Sklotex-Plasty

Sklotex-Plasty

Lipská 251
517 21 Týniště nad Orlicí

Tel.: +420 494 377 228
Tel./fax: +420 494 371 395
E-mail: info@sklotexplasty.cz

Napište nám